Сергій Янушевський
Рейтинг
+594.46
Сила
1751.61

Сергій Янушевський

s-yanushevskyi

avatar
10 років я взяв, як середнє по Європі, думаю це оптимальний варіант. Так домашні завданням до 4 класу можна і не задавати, але з 5 вони повинні бути. З 8.30-9.00 на уроках думаю це також оптимальний варіант(батьки йдуть на роботу і можна дітей зібрати до школи). 6 чи 5 уроків, то думаю не так вже і важко висидіти, головне щоб не 7. А якщо дитина витрачає 2 години на домашні завдання, так це ж прекрасно, вона має купу вільного часу потім(або до)! Зараз діти витрачають набагато більше… От коли ми повернемося до 1-2 год. (це максимум!) на ДЗ, то це вже будуть позитивні зрушення в системі освіти! А про вищу освіту то окремий діалог…
avatar
Перечитав Ваші коментарі, думаю Ви всі праві, по своєму. Просто ще раз переконався, що через своє упереджене ставлення до головного «героя» мого посту, я підтвердив той факт, що людина бачить і чує, те що хоче. Коли розумієш, що через твої суб'єктивні думки, можуть постраждати треті особи, ти робиш ті речі, які вважає правильними на той момент, коли ти їх робиш…
avatar
Перепрошую шановні читачі, але інформація оприлюднена мною не відповідає дійсності!
avatar
«блогери проти журналістів» можливо вимагати компенсації?
avatar
Вірно кажеш. Як на мене в школу, можливо і потрібно, а ось вже в університет, то інша справа. Особисто я вважаю, що школа повинна бути не більше 10 років, а потім щоб людина поступала спочатку в коледж(технікум) на 4 роки, а вже після цього в університет(за потребою). От якраз тоді це вже буде повністю сформована особистість, яка буде знати чого вона хоче і чи потрібна їй вища освіта взагалі!
avatar
Все залежить від самої людини, але якщо математику примушують зубрити, то це вже щось не те, на кшталт того, як мочитися в громадському місці…
avatar
Яка ще осінь? В душі повинна бути завжди весна!)
avatar
Цікаво, що журналісти не можуть (чи не хочуть) критикувати самих себе, посилаючись на «журналістську солідарність», хоча така, за словами одного з провідних журналістів СНД, просто відсутня…
avatar
Так саме цікаве, що учасниками ці питання не піднімалися, а коли були пропозиції перейти до конструктиву, то ще більше переходили на особистісні проблеми. Блогери продаються так само, як і всі ми… Але досить цікаве словосполучення «фаховий політик», ну я розумію фаховий дипломат, політолог (в якості експерта), але політик…
avatar
А тепер уявімо собі, щоб таке припущення (політика=журналістиці) висловили головні редактори, до прикладу, Daily Telegraph, The Times, The Guardian, Die Welt, Le Figaro, або щоб таке сказав Адам Міхник? Думаю на другий день вони вже б не були редакторами цих газет…
avatar
«Якщо джентльмени не можуть грати за правилами, то вони змінюють їх», приблизно так, якщо не помиляюся. А якщо серйозно, то про яку «гру» Ви говорите, які «правила» слід дотримуватися? Політична гра у вітчизняному політикумі відсутня, як вид, вже третій рік поспіль (в місцевому політикумі ця гра була відсутня 17 років). Натомість присутні підкилимні інтриги, ігрища, які грою назвати важко. Роблячи вигляд, що граємо за «правилами», ми таким чином стаємо залежні від тої ситуації, яка існує на сьогодні.
avatar
З більшістю викладених тез погоджуюся з автором. Тільки не розумію одного, до чого закликаєте Горука? Навіщо йому складати мандат депутата, це прямо призведе до втрати трибуни (порівнювати з Тетяною Смолдиревою тут недоречно), яка йому вкрай необхідна, якщо враховувати ті цілі, які перед собою ставить Горук, принаймні публічно. Слід враховувати, що Горук не є відомою фігурою у місті і втрата мандата ускладнить його діяльність.
avatar
тоді б Ви отримали імунітет)
avatar
а хіба ні? Місто і надалі буде занепадати, на жаль.
avatar
Щодо зрубаних дерев на центральній площі, то після імпровізованого мною мітингу, ідучи додому, зустрів знайомого чиновника ЧМР, так на моє запитання про дерева, він відповів, що вони заважали огляду… пам'ятнику Кобзареві, бо ж «буферна зона». Відповідь свідчила про те, що йому було абсолютно по… на якісь там дерева.
avatar
Виїхали євреї, занепало місто…
avatar
А ще якби на баланс не передали 14 корпус ЧНУ, то за "Інватранс" і не згадали…
avatar
Щодо утримання клубу громадою цікава думка, дійсно, а якщо людина не є футбольним фаном, то чи повинна вона утримувати клуб? Тобто чи доцільно обирати «мера» почесним головою?
avatar
Давайте порівняємо вітчизняну «Роксолану» та «Величне століття». Я думаю переваги тут не на боці вітчизняного кіно, сюжет, декорації, костюми, а про гру героїв я промовчу. От Вам і захоплення турецьким фільмом. А чого варта музика у фільми «Тисяча і одна ніч»?.. Так чому я повинен бути патріотом? Мені хтось пояснить?)
avatar
чого межа, Ви «Сталин live» бачили?)